↑ Връщане към ПРОЕКТИ

„Успех“

 

uspeh
1. Клуб „Математиката в света около нас“ с ръководител г-жа Златка Стоянова

2. Клуб „Математиката – това е много лесно“ с ръководител г-н Стоян Стоянов

3. Клуб „Млад геолог“ с ръководител г-жа Атанаска Димитрова

4. Клуб „Генетика и здраве“ с ръководител г-жа Елена Константинова

5. Клуб „Здраве и начин на живот“ с ръководител г-жа Биляна Стоянова

6. Ателие „Френска кухня“ с ръководител г-жа Цонка Пашалиева

7. Ателие „Френска кухня“ с ръководител г-жа Юлия Станкова

8. Клуб „Млад еколог“ с ръководител г-жа Иванка Янкулова

9. Клуб „Самозащита“ с ръководител г-жа Татяна Бандурская

10. Клуб „Млад боксьор“ с ръководител г-н Стоян Узунов

11. Клуб „Млад спасител“ с ръководител г-жа Йовка Тананова

12. Клуб „Моят футболен клас“ с ръководител г-н Бирол Садула

13. Клуб „Театрално студио“ с ръководител г-жа Калина Ирикева

14. Клуб „Театрално студио“ с ръководител г-н Атанас Атанасов

15. Клуб „Публична реч“ с ръководител г-жа Надежда Карагьозова

16. Клуб „Публична реч“ с ръководител г-жа Таня Аргирова

17. Клуб „Млад пътешественик – виртуално пътешествие из Германия“ с ръководител г-жа Радка Попгеоргиева

18. Клуб „Германия – страна и хора“ с ръководител г-жа Мариана Михайлова

19. Клуб „Млад екскурзовод – немски език“ с ръководител г-жа Станислава Иванова

20. Клуб „Млад преводач – екскурзовод – английски език“ с ръководител г-жа Стефка Петрова

21. Студио „Театрално студио на френски език“ с ръководител г-жа Цонка Пашалиева

22. Клуб „Приятели на Испания“ с ръководител г-жа Мила Кулова

23. Клуб „Спортен бридж“ с ръководител г-н Георги Билюков

24. Клуб „Пътешествие в света на математиката“ с ръководител г-жа Керка Милушева

25. Клуб „Питагор“ с ръководител г-жа Елена Петрова-Стоянова

26. Клуб „Млад историк“ с ръководител г-жа Станка Вълова

27. Клуб „Млад краевед“ с ръководител г-жа Станка Вълова

28. Клуб „Градинарство“ с ръководител г-н Иван Димов

29. Клуб „С любов и сръчност от моите ръце“ с ръководител г-жа Мария Митрева

30. Клуб „Артклуб“ с ръководител г-жа Светла Желязкова

31. Клуб „Млад хороводец“ с ръководител г-жа Гинка Кирчева

32. Клуб „Компютърни игри“ с ръководител г-н Петър Димитров

33. Клуб „Уебдизайн“ с ръководител г-жа Антония Димитрова

34. Клуб „Математическо кенгуру“ с ръководител г-жа Миглена Николова

Постоянен линк към тази тема: http://botev-kardzhali.com/proekti/uspeh/