Две възпитанички на ЕГ „Христо Ботев“ – Кърджали с награди от национален конкурс

За девета поредна година, в чест на националния празник на Република България – 3 март, Младежки дом – Враца, обяви Национален конкурс – „Нарисувай историята“, който събира таланти от цялата страна. Целта е да се стимулира развитието на детското творчество и въображение и да се даде възможност на децата да споделят своите идеи и знания. Така организаторите провокират творческият потенциал, положителното мислене и родолюбивите нагласи на младите хора.
Щастливи сме да споделим, че ЕГ „Христо Ботев“ има двама отличени – деветокласничките – Мерве Ремзи със специална награда на Младежки дом, Враца и Веселина Иванова с Отличие. Творбите им взеха участие в организираната изложба в чест на празника и очароваха посетителите с красотата на багрите и таланта на младите хора от цялата страна.
Поздравления за възпитаничките на Гимназията и пожелания за нови успехи, които да допълват списъка на успелите ботевци!